YaşamTrendleri.Com

Bordo Damatlık Modelleri

Bordo Damatlık Modelleri

Son dönemin en favori tasarımlarından biri haline gelen bordo damatlık modelleri, daha farklı görünmek isteyen damatlara özel hazırlanmıştır. Bordonun göze hoş gelen tasarımını yeni sezonda da bulabilmeniz mümkündür. Alt üst takım şekilde hazırlanmış olan bordo damatlıklar ile şık bir görünüme kolayca sahip olmaya başlayabilirsiniz.

Beden ölçünüze göre bulabileceğiniz birbirinden farklı modellere sahiptir. Bordo damatlıkları smokin ve yahut kravat ile de sorunsuz şekilde kullanmaya başlamanız mümkündür. Damatlık modelleri gündeme geldiği zaman gayet doğal olarak karşımıza farklı alternatif seçenekler çıkmaktadır. Kuşaklı damatlık modelleri de yeni trend modeller arasında yer almaktadır.

Bordo Damatlık Modelleri

Kuşaklı Bordo Damatlık Modelleri

Alt ve üst takım halde olduğundan dolayı ortaya uyumlu ve aynı zamanda da şık görsellik kazandırmış olacak. Bir yandan da rahat kalıpla imal edilmiş olması, özel gününüzde konforu yakalamanıza neden olacaktır.  Kuşaklı bordo damatlık modeli de isteyenler tercih edebilir. Damatlıklarda kullanılmış olan özel ve kullanışlı kuşaklar ürünün daha farklı görünmesine yol açmaktadır. Kuşaklı damatlık modellerinin yanı sıra son zamanlarda papyonlu damatlık modellerinin de üst düzeyde bir talep gördüğünü rahatlıkla ifade edebiliriz.

Günümüz koşullarında damatlık modellerinin her zaman üst düzeyde tasarım özellikleriyle dikkatleri üzerine çektiği bilinmektedir. Bu durum beraberinde farklı damatlık modellerinin karşımıza çıkıyor olmasını getirmektedir. Özellikle son zamanlarda tasarımı yapılan damatlıkların konforlu bir kullanım noktasında üst düzeyde bir performans ortaya koyduklarını ifade edebiliriz. Tam da bu noktada kuşaklı bordo damatlıklar her zaman göz alıcı bir şıklığa da ev sahipliği yapmaktadır.

Bordo Damatlık Modelleri

Papyonlu Bordo Damatlık Modeli

Papyon kullanımı sevenler için tüm parçaların bir araya getirilmiş olduğu damatlık modelleri giyebilir. Papyon kullanımı daha şık ve zengin görüntüde olmanıza yardımcı olur. Damatların daha asil görünmesini sağlar. Ceket, yelek ve aynı zamanda da pantolon bordo renkten yapılmıştır. İsteyenler gömlek seçimlerini beyaz veya siyah renkten yana kullanarak uyumlu bir şıklık yaratabilir.  Bordo damatlıkların altına ayakkabı seçerken özenli davranmak gerekmektedir.

Özellikle papyonlu damatlıklar her zaman gözde tasarım özellikleriyle iddialı bir konumda yer alan trendler olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu noktada damatlıkların altına giyilecek olan ayakkabıların da uyumlu olmaları beklenmektedir. Bordo rengiyle tam anlamıyla uyumlu bir şekilde tercih edilen bordo damatlıklar göze hoş gelmek konusunda da başarılıdır.

Bordo Damatlık Modelleri

Bordo Damatlık Altına Hangi Ayakkabı Giyilir?

Damatlığını bordo takımdan yana kullanacak olan damatların, bir diğer dikkat etmesi gereken seçimlerden biri ayakkabıdır. Doğal olarak ayakkabı ile ilgili olarak yanlış bir karar verildiği zamanda tüm uyumsuzluğu ön plana çıkarmış olursunuz. Bu durumun yaşanmaması adına bordo damatlıklar içinde doğru ayakkabı seçimi olmalıdır. Kundura tarzı siyah ayakkabılar veya deri tabanlı ayakkabılar damatlık modellerine yakışır modellerden biridir. Bordo damatlık modeli için ayakkabı renk seçiminizi ise mutlaka siyah renkten yana kullanmanız gerekecek.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
Yasamtrendleri.com - Tüm Hakları Saklıdır.