YaşamTrendleri.Com

Dantelli Sütyen Modelleri

19.12.2021
Dantelli Sütyen Modelleri

Dantelli sütyen modelleri ne zamandan bu yana vardır? Her zaman en çok tercih edilen iç çamaşırları arasında yer alan sütyenler, farklı modeller halinde karşımıza çıkmaktadır. Özellikle dantelli sütyenler, her zaman gözde sütyen modelleri arasında yer almaktadır. Bu da geçmişten günümüze kadar uzanan süreç içerisinde dantelli sütyen modellerinin her zaman popüler modeller arasında yer almasını mümkün kılmaktadır.

Bayanlar, göğüslerini kapatma, yuvarlak ve dik göstermek için sütyen kullanırlar. Sütyen kullanımı 19.yy’ın sonuna dayanmaktadır. Öncelerinde kullanılan korsenin yerine kullanılmaya başlamıştır. Sütyen üretiminde çok farklı kumaşlar kullanılarak çeşitli modeller tasarlanmıştır. Dantelli sütyen modelleri hanımların gözdeleridir. Dantelin görüntüsü ve esneyen likra özelliği kullanım rahatlığı ve konforu sunar. Sütyen modeli seçerken göğüs ebatlarına uygun olması, görüntüsü ve kullanım rahatlığına dikkat edilmelidir.

Dantelli Sütyen Modelleri

Dantelli Sütyen Takımları

Danteller, görüntüsünün narin ve inceliğinden dolayı bayanların sembolü haline gelmiştir. Feminen görünmeyi tercih eden hanımlar tercihlerini dantelden yana kullanırlar. Dantel, dış kıyafetten iç kıyafetlere kadar birçok üründe kullanılır. İç çamaşırda en çok tercih edilen kumaş çeşitlerinin başında gelir. Opak veya transparan modelli dantel sütyenler tenin üzerinde etkileyici görünür. İç çamaşırının duruşuna önem verenler için dantel en doğru tercihtir. Düz kumaştan tasarlanan sütyen takımlarının çeşitli bölgelerinde kullanılan dantel, estetik bir görüntü oluşturmaktadır.

Kırmızı Dantelli Sütyen Takımları

Kırmızı, iç giyim ürünlerinde çok ayrıcalıklı bir yere sahiptir. Özel olarak tercih edilen renklerin başında gelir. Kırmızı sütyenler kırmızı olunca çok daha beğeni alır. Pek çok çeşidi bulunan ürünlerin push-up modelleri daha çok satılıyor. Göğsü daha yuvarlak, dolgun göstermesi push-up modellere olan ilginin ana nedenidir. Göz alıcı kırmızı, yumuşak dokunuşlu dantelle birleşince etkisi artmaktadır. Toparlayıcı sütyenlerin dantelli modelleri hem kullanışlı hem de güzel görünümlüdür.

Dantelli Sütyen Modelleri

Siyah Dantelli Sütyen Takımları

Dantel, dokusu ve görüntüsüyle dikkat çeken bir kumaştır. Siyah renk, açık tenli bayanların vücudunda çok daha çekici ve estetik görünür. Siyah dantelli sütyen modelleri, göğüs bölgesini tamamen veya yarı kapatacak şekilde tasarlanmıştır. Kıyafetlerin daha muntazam durmasını sağlayan sütyenlerin rengi siyah olunca daha dikkat çekici olmaktadır. Özellikle üst kısmında yoğun dantel kullanılan modelleri ceketlerin içinde eşsiz durur. Göğsün altında şerit halinde geçen dantel ise görüntünün daha şık olmasını sağlar. Bu da gösterişli bir görünümün karşımıza çıkmasını mümkün kılar!

Büstiyer Dantelli Sütyen Takımları

Göz alıcı ve çekici görünmek isteyen hanımlar abiye kıyafetlerin, ceketlerin altına büstiyer giymeyi tercih ederler. Büstiyer dantelli sütyen modelleri, genellikle dikkat çekici renkler ve kumaşlardan üretilir. Yoğun olarak askılı olarak tasarlanan modellerin askısız olanları da vardır. Korse mahiyetinde giyilen büstiyerli modeller günlük kullanımda çok tercih edilmez. Genel olarak abiyelerin ve özel kıyafetlerin içine giyilir. Böylece son derece şık bir görselliğin elde edilmesi de mümkün hale gelir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
Yasamtrendleri.com - Tüm Hakları Saklıdır.