YaşamTrendleri.Com

Kış Gelini Kombinleri

Kış Gelini Kombinleri

Kış gelinleri için gelinliği tamamlayacak kombinler oldukça önemlidir. Kış düğünlerinde genellikle uzun kollu gelinlikler tercih edilmektedir. Kış gelini kombinleri arasında balon kol gelinlikler hem sonbahar gelinleri hem de kış gelinleri için iyi bir tercih olmaktadır.

Dantel detaylı uzun kollu bir gelinlik ya da tülden yapılmış balon kol bir gelinlik konsepti tamamlayıcı bir kombin olmaktadır. Straplez bir gelinlik tercih edecekler için kürk montlar veya kalın şallar en şık görüntüyü yakalamak için ideal olmaktadır.

Hiç şüphesiz kış gelinlikleri gündeme geldiği zaman karşımıza çok sayıda farklı seçenek çıkacaktır. Özellikle uzun kollu gelinlikler gayet doğal olarak kış gelinlikleri için olmazsa olmaz özellikler arasında yer almaktadır.

Yine kış kıyafetlerinin geometrik şekillerle zenginleştirilmiş modeller, kış mevsimiyle uyum konusunda son derece üst düzeyde bir şıklığın merkezinde yer alacaktır. Tam da bu noktada örgü parçalarıyla desteklenmiş ya da dantellerle desteklenmiş olan gelinlikleri kış kombinlerinin vazgeçilmezleri arasındadır.

Kış Gelini Kombinleri

Yeni Trend Kış Gelini Kombileri 

Kış gelinleri için aksesuarlar değişmektedir. Güçlü ve iddialı bir görünüm için pelerinler en çok tercih edilen aksesuarlardan olmaktadır. Marjinal bir tarz elde etmek isteyenler için ceketler en çok tercih edilen aksesuarlar arasında yer almaktadır. Romantik bir tarza sahipsiniz bolerolar vazgeçilmez aksesuarlardır.

Tül, saten ya da kürkten yapılan bolerolar oldukça asil dururken soğuk bir hava da sizi sıcak da tutacaktır. Gelinlikte, omuz bölgesi açıktaysa şallar ve atkılar etkileyici bir görünüm yakalamak isteyen kişiler için idealdir. Aynı zamanda beyaz kaşe bir şapka ve dantelden yapılmış bir eldiven zarifliğin yansıtılmasını sağlamaktadır.

Özellikle kış gelini kombinleri gündeme geldiğinde gelinliklerle birlikte kullanılacak olan aksesuarlar da ön plana çıkmaktadır. Şallar zaten gelinliklerle birlikte güçlü bir kombinin en etkili parçaları arasında yer almaktadır. Bununla birlikte incili aksesuarlar da kış gelinlik kombinlerinde etkili bir görselliğin ortaya çıkmasını mümkün kılıyor. Tam da bu kapsamda geniş kapsamlı bir araştırmanın içerisinde yer aldığınız zaman çok sayıda farklı seçenekle karşılaşmanız da mümkün oluyor.

Kış Gelini Kombinleri

Kış Gelini Ayakkabıları

Gelinliğin tamamlayıcı aksesuarları olan en önemli parçalardan bir tanesi ayakkabılardır. Farklı tasarımlara sahip bot ve çizmeler gelinlikler ile uyum içinde olmaktadır. Yüksek boğazlı ve dantelli bir bootie ayakkabılar en çok tercih edilen modeller arasında gelmektedir. Dantel ve taş işlemeleri kış gelini kombinleri için vazgeçilmezdir. Özellikle kış gelinleri için zarif bir görüntü yakalanmaktadır.

Kış Gelini Kombinleri

Kış Gelini Çiçeği Tavsiyeleri

Gelin çiçeğinde önemli olan ortam ve tarz ile uyumdur. Mevsime göre seçilen çiçeklerden yapılmış bir buket, gelinliği ve atmosferi tamamlayacaktır. Gelinlik kabarıksa; gül, orkide ve zambaklardan yuvarlak bir buket tercih edilebilir. Sade ve abartısız bir gelinlikte ise tek dal bir orkide yeterli olmaktadır. Kış gelini kombinleri için gelinlik modeli öne çıkarılarak aksesuarların seçilmesi önemli olmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
Yasamtrendleri.com - Tüm Hakları Saklıdır.