YaşamTrendleri.Com

Krem Elbise Modelleri

28.01.2022
Krem Elbise Modelleri

Gece buluşmaları için ya da akşam yemekleri için özellikle krem renkler tercih edilebilir. Krem elbise modelleri en çok akşam veya gece buluşmaları için kullanılmaktadır. Açık renk olduğu için akşam kullanılması halinde gözleri kendinize çevirebilirsiniz. Güpürlü krem elbise modelleri veya şifon elbiseler tercih edilebilir. En önemli buluşmalar için sade bir görüntü yaratmak adına krem renk elbiseler tercih edilebilir.

Krem elbise kombinleri iş toplantıları, aile yemekleri veya randevularınız için gayet iyi bir tercih olacaktır. Sade görüntü için en çok kullanılan renklerden biri krem renktir. Bu yüzden çokça tercih edilir. Krem elbiseler her zaman asil bir görsellik noktasında başarılı olan kıyafetlerdir. Bununla birlikte farklı aksesuarlarla başarılı bir şekilde kombin yapıldığı zaman göz alıcı şıklık konusunda bu tür elbiseler, harika sonuçlar ortaya koymaktadır.

Krem Elbiseye Hangi Renk Ayakkabı Giyilir?

Krem Elbiseye Hangi Renk Ayakkabı Giyilir?

Krem Elbiseye Hangi Renk Ayakkabı Giyilir?

Krem renkte elbiseler zıt renklerle de kullanılabildiği için birçok ayakkabı modeli ile de kombinlenebilir. Özellikle siyah ile bir bütünlük yaratan krem elbiseler en çok topuklu ayakkabılar ile birlikte kullanılır. Çoğu modelde topuklu ayakkabı ile kombinlenebilen krem elbise modelleri ayakkabı seçimi bakımından sizi zorda bırakmayacaktır. İstediğiniz tarz ayakkabıyı krem renk elbiseniz için düşünebilirsiniz.

Babetlerden tutun sandaletlere kadar birçok modelde açık ayakkabı da kabul eden bir renktir. Bu yüzden ayakkabı seçiminizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Ancak krem renk elbise giydikten sonra kırmızı renk içeren aksesuar veya ayakkabı giymemeye özen gösterilmelidir. Bu konuda uyum sağlanamayan renklerden biri kırmızıdır. Ayakkabı tercihlerinde özen göstermek, şık bir görselliğin ortaya çıkmasını da mümkün kılacaktır!

Krem Elbiseye Hangi Renk Şal Gider?

Krem Elbiseye Hangi Renk Şal Gider?

Krem Elbiseye Hangi Renk Şal Gider?

Krem renk elbiseler için yine hafif tonda şallar tercih edilebilir. Zıt renklerden olan siyahta bu konuda kullanılabilir renklerden biridir. Dikkat çekmeyen renklerden biri olan krem rengi yine dikkat çekmeyecek beyaz bir şal ile de kullanılabilir. Şal konusunda renk seçimine dikkat edilmelidir. Parlak renkler veya simli şallar kullanılmalıdır.

Yumuşak renklerden olan açık kahverengi tonları da şallar için tercih edilebilir renklerin arasındadır. Şalınız bütünü etkileyen büyük bir parça olduğu için renk seçimine dikkat edilmesi gerekir. Şal renklerinin fazla olması, krem renkli elbiselerle tam olarak uyum sağlayan şalları da karşımıza çıkarmaktadır.

Krem Elbiseye Ne Renk Oje Sürülür?

Krem Elbiseye Ne Renk Oje Sürülür?

Krem Elbiseye Nasıl Makyaj Yapılır?

Krem elbiseye uygun makyaj önerilerini sıralayacak olursak:

Pembe-Leylak-Mor, Eflatun-Mor-Saks, Leylak-Mavi-Lacivert tonlarından oluşan makyaj sadenin şıklığını yansıtarak, sizi fazlasıyla ön plana çıkaracaktır.

Krem Elbiseye Ne Renk Oje Sürülür?

Renk uyumu bakımından ojeleriniz için yine krem renk seçmeniz mümkündür. Krem elbise modelleri ile birlikte genellikle krem ojeler kullanılmaktadır. Fakat sıradanlığa karşı siyah oje de kullanılabilir. Parlak renkli kırmızı, sarı veya yeşil gibi renklerden kaçınmak gerekir.

Hafif tonda kahverengi oje de kullanılabilir. Koyu hardal sarısı ojeler de pek tercih edilmese de krem rengine yakınlığı dolayısı ile kullanılabilir. Dilerseniz oje kullanmadan da sade bir görünüm elde edebilirsiniz. Böylece son derece göz alıcı bir şıklığa imzanızı atabilirsiniz!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
Yasamtrendleri.com - Tüm Hakları Saklıdır.