YaşamTrendleri.Com

Prenses Gelinlik Modelleri

Prenses Gelinlik Modelleri

Gelinlik giymek küçük yaşlardan itibaren her kızın hayalidir. Birçok farklı gelinlik modeli olmasına rağmen düğünlerde sıklıkla tercih edilen, prenses gelinlik modelleridir. Prenses gelinlik modelleri genellikle belden üst kısmı oturan alt kısmı kabarık olan gelinliklerdir. Gelinlerin bu gelinlik modelini tercih etme sebeplerinden birisi de hayatlarında çok özel bir anlam ifade eden düğün gününde kendilerini bir masal kahramanı, gerçek bir prenses gibi hissetmek olabilir. Son zamanlarda askılı gelinlikler moda olmaya başladığı için prenses modellerin de askılıları sıklıkla tercih edilmektedir.

Prenses Gelinlik Modelleri

Prenses Askılı Gelinlik Modelleri

Gelinlik modellerinin arasında sıklıkla tercih edilen modellerden biri prenses askılı gelinliklerdir. Bu modelin tercih edilme sebebi üst kısmının askılı olmasıdır. Prenses Askılı gelinlikler modeli straplez gelinliklere göre daha rahattır. Gelinliğin kaymasını ya da üzerinizden düşmesini engeller. Böylece gelin, gece boyunca istediği şekilde hareket edebilir, dans edebilir hatta halay bile çekebilir.

Askılı gelinlik modelleri kalın askılı ya da ince askılı olabileceği gibi askı kısımlarının omuzlardan kollara doğru düştüğü modeller de gelinler tarafından şıklığı sebebi ile tercih edilir. Gelinliği aldığınız yerler sizin isteğinize göre askı modellerinde size özel tasarımlar da yapabilmektedir. Prenses gelinliklerde her zaman dantel ayrıntısı şık durmayı başarmıştır! Bu durum gayet doğal olarak dantelli gelinli modellerine olan ilgiyi arttırmaktadır.

Prenses Gelinlik Modelleri

Prenses Dantelli Gelinlik Modelleri

Dantelin girdiği her yere şıklık ve zarafet taşıdığı düşünülürse, bu özel gün için dantelli bir model seçmek verebileceğiniz en iyi karar olabilir. Prenses dantelli gelinlik modeli genel olarak üst kısmı yoğun dantel işlemeli, straplez, askılı, yarım kollu ya da tesettür gelinlik şeklinde olmaktadır. Kabarık olan etek kısmında ise daha az dantel tercih edilmektedir.

Prenses gelinlikler çok uzun süreden bu yana tercih edilen gelinlik modelleri arasında yer alır. Klasik hatlarla desteklenen prenses gelinliklerin her zaman popüler olduklarını ifade etmek de mümkündür. Özellikle son zamanlarda tasarım dünyasının da gelişmesine paralel olarak prenses gelinliklerin modern çizgilerle de desteklendiklerini ifade edebiliriz.

Dantellerin kullanıldığı gelinlikler her zaman yoğun bir düzeyde ilgi görmüştür. Bununla birlikte dantelli gelinliklerin zarafetin simgesi olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz. Tam da bu noktada son zamanlarda dantelli prenses gelinlik modellerinin sıklıkla tercih edildiğini de rahatlıkla ifade etmek mümkün olmaktadır. Böylece göz alıcı tasarımlarla gelinlikler buluşmaktadır.

Prenses Gelinlik Modelleri

Prenses Gelinlik Tesettür modelleri

Gelinlik modelleri, tesettür giyimde de oldukça tercih edilen modellerdir. Prenses Tesettür gelinlik modelleri konseptinde gelinlere genellikle gelinlik kumaşına uygun olan kumaştan baş örtüsü de seçilir. Prenses gelinlik tesettür modellerinde gelinler sıklıkla üst kısmı uzun kollu ve dantelli olan modeli seçmekte gelin başını da biraz daha sade tercih etmektedirler. Bütün bu bilgiler ışığında prenses gelinliklerin tesettürlü modellerine olan ilginin de günden güne artış gösterdiğini söyleyebiliriz!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasamtrendleri.com - Tüm Hakları Saklıdır.