YaşamTrendleri.Com

Tesettür Bindallı Modelleri

21.04.2023
Tesettür Bindallı Modelleri

Evlenirken düğün, kına ve bir takım eğlenceler yapmak çok eskiye dayanan geleneklerimizdir. Tüm bu kutlama günlerinde gelin, oldukça süslü ve güzel kıyafetler tercih eder. Kına gecesinin özel kıyafeti ise tercihe göre bindallı ve tesettür bindallı modelleri olur.

Binlerce bindallı modeli arasında tesettüre uygun olan çok fazla model vardır. Kınagecesi için bindallı seçerken, modeli ve tarzının yanı sıra kına gecesinin konsepti de göz önünde bulundurulur. Bu günlerde meşhur bir aktivite olan konsept partilerden bir tanesi de artık kına geceleridir.

Hayatınızın en önemli anlarından biri olan kına gecenizde, gece konseptinin yanı sıra renk uyumundan kıyafetin rahatlığına kadar birçok unsuru düşünmeniz gerekir. Haliyle en güzel anlardan biri olan kına gecesini mutlu bir şekilde tamamlamak için; bindallı modeli ve aksesuar seçimi yapılırken ya da bindallı başı tasarımından önce şıklık ve rahatlık bir arada düşünülmelidir.

Tesettür bindallılar son zamanların popüler ürünleri arasında yer almaktadır. Kına gecelerinin vazgeçilmezi olarak karşımıza çıkan bindallılar, şık bir görselliğe de ev sahipliği yapmaktadır. Tesettür bindallı elbiseler tek bir modele indirgenemeyeceğinden oldukça fazla seçenek karşımıza çıkar.

Tesettür bindallı modelleri 2023 yılı itibariyle sadece kına gecesi kaftanı olarak değil, tesettür bindallı iç elbisesi ile kombinlenen tasarımlardan oluşmaktadır. Bu yazımızda en doğru modeli seçmeniz amacıyla farklı modellere ait görsellere yer vererek, püf noktalarından bahsedeceğiz.

Tesettür Bindallı Elbise Modelleri

Tesettür Bindallı Elbise Modelleri

Tesettür Bindallı Elbise Modelleri

Tesettürlü gelinler, kına gecelerinde genelde tesettür bindallı modelleri tercih etmektedir. Bunların arasında sade veya daha gösterişli modeller bulunabilir. Gelin hanımın zevkine göre elbise tarzında, daha sade bir bindallı kullanılır. Bu model bindallıları, genelde daha sadelik seven kişiler tercih eder.

Bindallı elbiseler, geline kibar ve zarif bir görünüm katar. Tercihen üzerine örtülen eşarp ve takılan aksesuarlar bindallı elbiseyle bütünleşerek onu tamamlayacaktır. Aynı zamanda bindallı, gelinin rahat ve hızlı hareket etmesine engel olmaz. Fakat muhakkak size uygun bedeni almanız gerekir. Aksi takdirde en güzel günlerinizden birini rahatsız geçirebilirsiniz. Tesettürlü kıyafetler söz konusu olduğu zaman bu tür kıyafetlere uygun abiyelerden söz etmek mümkün olmaktadır.

"<yoastmark

Tesettür Bindallı Abiye Modelleri

Bazı gelin hanımlar kına gecelerinde elbise tercihini, bindallı abiyeden yana kullanır. Abiyeler genelde gösterişli, ağır ve göz alıcı olurlar. Sizin gecenizde tüm gözler sadece sizin üzerinizde olsun istiyorsanız tesettür abiye bindallıları tercih edebilirsiniz. Kaftan tarzı bu abiye bindallılarla kına gecenizin konseptini belirlemek tamamen sizin elinizde.

Yakın zamanlarda alışkanlık haline gelmiş olan bir diğer uygulama da kına gecesinde iki farklı bindallı giymek. Önce ağır ve gösterişli bir abiye giyinen gelin gecenin sonlarına doğru zarif ve sade bir elbiseye geçiş yapıyor. Her iki elbiseyi de bindallı modelleri arasında bulabilirsiniz. Böylece tam da sizin tarzınızı yansıtan tesettür kıyafetlerine sahip olmak noktasında önemli bir fırsata sahip olabilirsiniz!

"<yoastmark

Tesettür Bindallı Gelin Başı Modelleri

Kına gecesi olan tesettürlü gelinler için fazlasıyla önemli başka bir konu ise tesettür bindallı başı modelleri ve modele uygun eşarp seçimidir. Bindallılarının üzerine yaptıracakları gelin başı modeli, güzelliklerine güzellik katacaktır. Bu yüzden gelin hanımlar, yaptıracakları modelden mutlaka emin olmalıdır. Kuaförleriyle, bindallılarını ve tarzlarını konuşarak gelin başına karar verebilirler.

Tesettür bindallılar özel günlerde giyebileceğiniz şık ve zarif bir seçenektir. Ancak, bindallı başı da bindallının tamamlayıcı bir parçasıdır. Bindallı başı seçimi, bindallının rengine ve desenine uygun olarak yapılmalıdır. İşte tesettür bindallı başı modelleri için süsleme önerileri:

  1. Eşarp: Eşarp, bindallı başı için en sık tercih edilen seçenektir. Çeşitli renk ve desen seçenekleri ile birlikte gelir. Eşarp seçimi, bindallının rengine ve desenine uygun olarak yapılabilir.
  2. Bone: Bone, bindallı başı için daha sıkı ve daha az hacimli bir seçenektir. Sade veya desenli olarak tercih edilebilir. Bone seçimi de bindallının rengine ve desenine uygun olarak yapılabilir.
  3. Tac: Tac, daha özel günler için bindallı başı için uygun bir seçenektir. Taşlarla süslenen ve bindallıya uyumlu renklerde olan modelleri mevcuttur.
  4. Atkı: Atkı, bindallı başı için daha hafif bir seçenektir. Daha sıcak havalarda kullanılabilir. Atkılar da bindallının rengine ve desenine uygun olarak seçilebilir.
  5. Tül Detaylı Eşarp: Bindallı başınızı özel bir hale getirmek istiyorsanız, tül detaylı eşarp seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Eşarpların ucunda yer alan tül detayları, bindallıya şık bir hava katar.
  6. Püsküllü Bone: Bone seçimlerinizde biraz daha hareketli bir görünüm elde etmek istiyorsanız, püsküllü bone seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Bindallınızın rengine uygun bir püsküllü bone seçerek, tarzınıza farklı bir dokunuş katabilirsiniz.
  7. Taçlı Bone: Bone seçeneklerinde farklı bir tarz elde etmek istiyorsanız, taçlı bone seçenekleri tam size göre. Özellikle daha özel günler için tercih edilebilir. Bindallınıza uygun renk ve taş detaylarına sahip bir taçlı bone seçebilirsiniz.

Sonuç olarak, bindallı giyiminde bindallı başı seçimi de oldukça önemlidir. Tesettür bindallı başı modelleri arasından tarzınıza uygun seçenekleri tercih ederek, bindallı giyiminde şıklığı tamamlayabilirsiniz. Ayrıca, tesettür bindallı tasarımları için seçilecek olan eşarp gösterişli olmanın yanı sıra rahat da olmalıdır. Aynı zamanda üzerine takılacak olan duvağın da göz ardı edilmemesi gerekir. Bunları göz önünde bulundurarak yapılan, bindallı gelin başı modelleri taç ve boncuklarla süslenebilir.

Tesettür Tunik Takım Modelleri ve kombin önerilerinden oluşan makalemizi incelemek için tıklayınız.

Fotoğraflı Tesettür Bindallı Modelleri

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasamtrendleri.com - Tüm Hakları Saklıdır.