YaşamTrendleri.Com

Zayıf Gösteren Elbise Modelleri

11.02.2022
Zayıf Gösteren Elbise Modelleri

Zayıf gösteren elbise modelleri hangileridir? Hanımların hepsi fit bir vücuda sahip değildir. Her zaman fit olmasa da vücudu her zaman zayıf gösteren elbise modelleri vardır. Zayıf görünmede önemli olan nokta; nasıl giyineceğinizi ve ne giyeceğinizi bilmenizdir. Vücudunuzun kusurlarını saklayan elbiseleri giydiğinizde kendinizi her zaman güzel hissedeceksiniz. Elbiselerdeki çok basit tüyolar kilolarınızı yok edecektir. Pratik önerileri dikkate alarak giyindiğinizde kendinizi kötü hissetmenize gerek kalmayacak. Zayıf görünmek için elbise seçerken dikkat etmeniz gerekenler şunlardır;

  • Bol kıyafetlerle göbeğinizi kapatabilirsiniz
  • Yaka modeline dikkat edin
  • Dekolte derin olursa kilolar ortaya çıkar
  • Desenli değil düz çorapları giyin. Düz çoraplar bacağı daha ince gösterir
  • Koyu renkler daha zayıf gösterir
  • Saran kıyafetler fazlalıkları ortaya çıkarır
  • Büyük desenler yerine küçük desenler tercih edilmeli
  • Topuklu ayakkabılar zayıf gösterir
  • Enine çizgiler yerine dikey çizgiler tercih edilmeli

Görüldüğü üzere zayıf gösteren elbiseler söz konusu olduğu zaman karşımıza farklı detaylar çıkar. Burada üst düzeyde bir şıklığı yakalamayı isterseniz mutlaka elbisenin tüm detaylarına dikkat etmek durumundasınız. Ancak bu sayede son derece şık bir görselliğe imza atan kıyafetleri tercih edebilirsiniz!

Zayıf Gösteren Elbise Modelleri

Zayıf Gösteren Abiye Elbise Modelleri

Hanımların kilolarından en fazla şikayet ettikleri zamanlar; abiye giymeleri gerektiğindedir. Abiye içinde her bayan zarif ve ince görünmek ister. Düğün, kutlama, yıldönümü gibi özel zamanlarda abiye giyilir. Abiyeler içinde zayıf gösteren elbise modelleri de vardır. Öncelikle bayanların kendi vücutlarını analiz etmesi gerekir. Analizle fazlalıklar tespit edilmeli ve kıyafet modelleri ona göre seçilmeli. Elbiselerden bazıları bayanları olduğundan 10 kilo kadar zayıf gösterir. 10 kilo çok ciddi bir rakamdır. 10 kilo verdiğinizde nasıl görüneceğinizi merak ediyorsanız tercihinizi bu elbiselerden yana kullanmalısınız. Bu elbiseler, bedeni inceltmez. Ancak bazı tüyolarla incelmiş gibi görünmesini sağlar.

Zayıf Gösteren Korse Modelleri

Bayanlar zayıf görünmek için çok eski tarihlerden beri korse kullanmaktadır. Tarihçesi çok eskilere dayanan korseler yıllar içinde değişmiş ve geliştirilmiştir. Kullanılan kumaşlar ve malzemeler sayesinde bedeni daha zayıf ve ince gösteren modeller üretilmiştir. Hatta giyildikçe bedeni birkaç beden incelten modeller de vardır. Pamuklu kumaşlardan üretilen korseler, bütün gün giyilse de vücudu rahatsız etmez. Özellikle abiye kıyafetlerin daha güzel ve derli toplu durmasına yardımcı olur. Bu da daha şık bir elbise anlamına gelir.

Zayıf Gösteren Elbise Modelleri

Zayıf Gösteren Pantolon Modelleri

Günlük hayatta pantolon daha fazla kullanılmakta. Alt bedeni zayıf göstermek için pantolon seçimine dikkat edilmelidir. Dikey şeritli, geniş paçalı, yüksek belli, yanında tek şerit bulunan pantolonlar bacağı daha uzun ve ince gösterir. Zayıf gösteren elbise modelleri ve pantolonlar kilolu bayanların imdadına yetişerek daha narin ve ince görünmelerini sağlar. Böylece hem narin hem de şık görünmek konusunda ideal bir elbiseye de sahip olmanız mümkün olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
Yasamtrendleri.com - Tüm Hakları Saklıdır.